OBÓZ 9 DNI: SPORTOWO-TANECZNY + ENERGYLANDIA

MIEJSCE: Groń koło Białki Tatrzańskiej, OW Groń – Placówka
RODZAJ: Kolonie
DLA KOGO: Dzieci 8 – 16 lat
CZAS TRWANIA: 9 dni
WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie
TRANSPORT: Wyjazd z Bełchatowa

TERMINY:
I TURNUS: 1 – 9 sierpnia ’19

CENA:
1449 zł
/ turnus od osoby
Sprawdź rabaty

OŚRODEK GROŃ PLACÓWKA

Jeśli kochasz taniec, góry i adrenalinę to nasz obóz jest idealną propozycją dla Ciebie! Na naszym obozie z pewnością nie zabraknie ruchu, ćwiczeń na świeżym powietrzu oraz niezapomnianych wycieczek. Profesjonalne rozgrzewki taneczne, ćwiczenia kondycyjne i koordynacyjne, prezentacja sceniczna, układy solowe i formacyjne, improwizacja, choreografia oraz występ finałowy – to tylko część atrakcji, które na Was czekają!

Obóz wakacyjny w górach skierowany jest dla dzieci i młodzieży w wieku 8 – 16 lat. Ośrodek Wczasowy ”Groń – Placówka” położony jest w malowniczej miejscowości Groń u wjazdu do Białki Tatrzańskiej. Miejsce to poszczycić się może własnymi wyrobami, kuchnia serwuje swojskie kiełbasy, boczki, szynki, rolady, serki góralskie, bryndze oraz chleb wiejski.
Pokoje zostały urządzone w stylu regionalnym, wszystko po to by klient zasmakował prawdziwego góralskiego klimatu. Na terenie Ośrodka znajduje się odkryty basen letni z malowniczym widokiem na Tatry, Gorce i Pieniny. Rozmiar basenu: 13m x 7m, głębokość od 1,10m do 1,50m. Cały teren ośrodka jest dla bezpieczeństwa Gości monitorowany kilkunastoma kamerami sieci telewizyjnej.
W ramach wyjazdu oprócz zajęć programowych czeka nas wyjazd do Energylandii, wycieczka w Tatry, gdzie będziemy próbowali zdobyć Nosal, zwiedzimy muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego, zobaczymy skocznie narciarskie oraz wjedziemy na Gubałówkę. Oczywiście nie zabraknie czasu na zakupy w Zakopanem na Krupówkach.

DWA TEMATY W RAMACH JEDNEGO WYJAZDU I ENERGYLANDIA.

Obóz taneczny

Jeżeli uwielbiasz taniec to jest to idealna propozycja dla Ciebie!
Codzienne zajęcia, na których poznasz kroki z różnych technik, ćwiczenia kondycyjne i koordynacyjne. Na zajęciach będziemy ćwiczyć prezentacje sceniczne, improwizacje, a przede wszystkim sam spróbujesz stworzyć własną choreografię. Wszystko to zaprezentujemy na występie finałowym.

Obóz sportowy

Jest to świetna opcja dla miłośników sportów zarówno drużynowych jak i indywidualnych. Podczas tego obozu nie zabraknie ćwiczeń kondycyjnych, porannych joggingów, rozgrzewek na powietrzu i aqua aerobiku. Turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej, czy tory przeszkód to tylko niektóre z dyscyplin sportowych, które odbędą się na naszym wyjeździe wakacyjnym.

Wyjazd do Energylandii

W cenie wyjazdu oferujemy również wyjazd do niezwykłego parku rozrywki – ENERGYLANDII. To największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Energylandia podzielona jest na kilka stref, w których Państwa dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie!

ENERGYLANDIA

DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU:

Każdy wypoczynek, w tym półkolonie organizowane przez Centrum Tańca i Kultury UP Studio dla dzieci i młodzieży są zgłaszane do Kuratorium Oświaty w Łodzi Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim. Niektóre zakłady pracy dają możliwość dofinansowania wypoczynku dla dzieci pracowników. Dzięki temu, że nasze wypoczynki są zgłaszane do Kuratorium Oświaty mogą Państwo starać się w swoich zakładach pracy o dofinansowanie takiego wypoczynku. O szczegóły należy pytać w dziale socjalnym, w swoim zakładzie pracy.

KADRA WYCHOWAWCZA:

Dziećmi zajmuje się wykwalifikowana i doświadczona kadra wychowawcza. Codziennie na półkolonie z uczestnikami jedzie dwóch wychowawców i jeden kierownik. Jeden wychowawca ma pod swoją opieką 15 osób, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 roku. Na jeden turnus zabieramy maksymalnie 30 uczestników. Każdy z wychowawców posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi i co najważniejsze – lubi to zadanie. Umiejętności, pomysłowość, doza szaleństwa, a przede wszystkim odpowiedzialność to główne cechy naszej kadry.

PROGRAM ZAJĘĆ:

 1. Warsztaty taneczne z różnych stylów (Hip Hop, Dancehall, Latino, Show Dance, Disco Dance),
 2. Zajęcia sportowe (piłka nożna, siatkówka, piłka wodna, biegi, zabawy sportowe, tory przeszkód),
 3. Zajęcia DIY (zrób to sam),
 4. Kąpiele w basenie,
 5. Wycieczka do Energylandii,
 6. Wycieczka w Tatry,
 7. Zwiedzanie muzeum Tatrzańskiego Parku Narodowego i skoczni narciarskich,
 8. Wycieczka na Gubałówkę,
 9. Spacer po Krupówkach,
 10. Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 11. Spacery po okolicy,
 12. Wspólne gry i zabawy,
 13. Dyskoteka.

ZAPEWNIAMY:

 1. Zakwaterowanie,
 2. Wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja),
 3. Bezpieczny i wygodny transport,
 4. Fachowa opieka doświadczonej kadry,
 5. Ubezpieczenie każdego uczestnika,,
 6. Wyżej wymienione atrakcje,
 7. Świetna zabawę.

JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA, CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE, TEL: 880 304 020.
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.