MOJE PIERWSZE KOLONIE

MIEJSCE: Sielpia Wielka, OW Łucznik
RODZAJ: Kolonie
DLA KOGO: Dzieci 6 – 12 lat
CZAS TRWANIA: 5 dni
WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie
TRANSPORT: Wyjazd z Bełchatowa

TERMINY:
I TURNUS: 26 – 30 lipca ’19

CENA:
1149 zł
/ turnus od osoby
Sprawdź rabaty

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „ŁUCZNIK”

Obóz letni w Sielpi organizowany jest dla dzieci w wieku 6 – 12 lat. Nasz 5 – dniowy wypoczynek jest świetną propozycją dla dzieci, które razem z nami chcą wyjechać na swój pierwszy wakacyjny obóz.

Sielpia jest nazywana Perłą Województwa Świętokrzyskiego, położona jest wśród pięknych lasów sosnowych nad zalewem na Wzgórzach Koneckich. Podczas obozu z pewnością nie zabraknie zajęć tanecznych, zajęć sportowych, spacerów po malowniczej okolicy, kąpieli i plażowania. Dodatkowo dzieci będą mogły wykazać się swoją sprawnością ruchową w parku linowym “Kamrat”. Czeka nas również niezapomniana przygoda w Parku Rozrywki i Miniatur “Sabat Krajno”. Gwarantujemy doskonałą opiekę wykwalifikowanej kadry. Nasza oferta “Moje Pierwsze Kolonie” co roku cieszą się dobrymi opiniami naszych młodych obozowiczów jak również ich rodziców.

DOFINANSOWANIE WYPOCZYNKU:

Każdy wypoczynek, w tym półkolonie organizowane przez Centrum Tańca i Kultury UP Studio dla dzieci i młodzieży są zgłaszane do Kuratorium Oświaty w Łodzi Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim. Niektóre zakłady pracy dają możliwość dofinansowania wypoczynku dla dzieci pracowników. Dzięki temu, że nasze wypoczynki są zgłaszane do Kuratorium Oświaty mogą Państwo starać się w swoich zakładach pracy o dofinansowanie takiego wypoczynku. O szczegóły należy pytać w dziale socjalnym, w swoim zakładzie pracy.

KADRA WYCHOWAWCZA:

Dziećmi zajmuje się wykwalifikowana i doświadczona kadra wychowawcza. Codziennie na półkolonie z uczestnikami jedzie dwóch wychowawców i jeden kierownik. Jeden wychowawca ma pod swoją opieką 15 osób, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 roku. Na jeden turnus zabieramy maksymalnie 30 uczestników. Każdy z wychowawców posiada doświadczenie w opiece nad dziećmi i co najważniejsze – lubi to zadanie. Umiejętności, pomysłowość, doza szaleństwa, a przede wszystkim odpowiedzialność to główne cechy naszej kadry.

Atrakcje

 1. Zajęcia taneczne,
 2. Zajęcia sportowe,
 3. Zajęcia artystyczne,
 4. Kąpiele i plażowanie,
 5. Spacery po okolicy,
 6. Wycieczka do Parku Rozrywki i Miniatur “Sabat Krajno”,
 7. Wyjście do parku linowego “Kamrat”,
 8. Ognisko z pieczeniem kiełbasek,
 9. Wspólne gry i zabawy,
 10. Dyskoteka.

ZAPEWNIAMY:

 1. Zakwaterowanie z wyżywieniem,
 2. Bezpieczny i wygodny transport,
 3. Fachowa opieka doświadczonej kadry,
 4. Ubezpieczenie każdego uczestnika,
 5. Rozwój przez zabawę,
 6. Wyżej wymienione atrakcje,
 7. Świetna zabawę.

JEŚLI MAJĄ PAŃSTWO PYTANIA, CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE, TEL: 880 304 020.
ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ, ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.